System telefoniczny 3cx

Twój system telefoniczny, twoje potrzeby: Lokalne lub w chmurze

System telefoniczny, który – za pośrednictwem systemu Windows lub Linux, jako wirtualny system telefoniczny lub system telefonii w chmurze – oferuje wszystkie zalety nowoczesnego rozwiązania Unified Communications & Collaboration. To jest 3CX.

Korzystasz z mobilnego połączenia przedstawicieli handlowych, a także zintegrowanych konferencji internetowych i wideo. Skorzystaj z przewagi kosztowej telefonii VoIP dla kosztów połączeń, zakupu i obsługi – niezależnie od wielkości firmy i wolnego wyboru operatora VoIP. A wszystko to w najlepszym stosunku ceny do wydajności na rynku – elastycznym, skalowalnym i całkowicie dostosowanym do Twoich potrzeb.

dowiedz się więcej

Telefonia VoIP jest łatwa dzięki systemowi telefonicznemu 3CX

Pożegnaj się ze starym PBX
i skorzystaj z licznych zalet:

Zmniejsz koszty komunikacji i rachunek telefoniczny

Nigdy nie przegap połączenia:
Aplikacje na Androida i iOS

Integracja statusu, Click-to-Call, Chat i CRM

WebRTC web i wideokonferencje

Witryna LiveChat & Talk

3CX: Komunikacja przyszłości – dziś

Dowiedz się, jak 3CX VoIP PBX spełnia Twoje codzienne potrzeby w zakresie komunikacji biznesowej – od odbierania połączeń poza biurem za pośrednictwem smartfona lub biura domowego, korzystania z tego samego numeru wewnętrznego, wiadomości błyskawicznych i zwiększania wydajności pracowników Bezpośrednie konferencje internetowe.

W tym filmie przedstawimy podstawowe funkcje PBX, funkcje bezpieczeństwa i zalety 3CX oraz pokażemy, jak łatwa jest komunikacja i współpraca oparta na IP.

Czołowe firmy na całym świecie ufają 3CX.

Klienci 3CX korzystający z naszego systemu telefonicznego