Shopware – twój sklep internetowy

Udowodnione. Powszechne. Zrównoważony sukces.

Przyszłość Shopware 5 jest dla nas kwestią serca. Shopware 5 oznacza więcej emocji, wrażenia atmosferyczne w sklepie i wyjątkowe wrażenia produktowe. Stabilny i sprawdzony produkt stanowi doskonałą podstawę dla projektów o różnej złożoności i jest bardzo elastyczny i przystosowalny dzięki dużemu ekosystemowi.

5 roku

Aktualizacje i wsparcie

800.000

Downloads

3.500

Extensions

5,8 MRD €

Sprzedaż dealera 2018

Czym jest Shopware?
Logo Melitta
Logo Yello
Logo Euronics
Logo kantonu
Logo Philips

Intuicyjna obsługa

Dzięki Shopware możesz w pełni skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Backend jest starannie skonstruowany, aby ułatwić operatorom sklepów rozpoczęcie pracy i zaoszczędzić czas.

Najnowocześniejsza technologia

Najnowocześniejsza i wyznaczająca trendy architektura high-end stanowi podstawę Shopware. PHP 7 i integracja Elasticsearch są w równym stopniu częścią otwartego API.

Indywidualnie konfigurowalne

Shopware to wolność. Możesz łatwo dostosować swój sklep. Wiele dostosowań można już zaimplementować domyślnie w zapleczu.

open Source

Shopware jest w pełni otwartym źródłem. Powoduje to powstanie nowych, przydatnych opcji dostosowywania, które uczynią Twój sklep jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Zawsze na bieżąco

Z Shopware korzystasz z systemu, który stale się rozwija dzięki innowacyjnym funkcjom, które mają potencjał, aby zmienić handel jutra.

Krótki czas wprowadzenia na rynek

Czas jest cennym zasobem w e-handlu. Aby niczego nie stracić, Shopware Enterprise oferuje możliwość uruchomienia kilku sklepów w możliwie najkrótszym czasie.